Архів: Інклюзія

ВЕБІНАР «СТВОРЮЄМО БЕЗБАР’ЄРНУ БІБЛІОТЕКУ»

15 березня 2024 р. відбувся вебінар «Створюємо безбар’єрну бібліотеку», який в межах комунікативних заходів щодо політики безбар’єрності та недискримінації провела Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого спільно з Міністерством культури… Читати далі »

Концепція «Різноманітність. Справедливість. Інклюзія». Чому вона важлива для бібліотек?

Маніфест ІФЛА/ЮНЕСКО про публічні бібліотеки 2022 року проголосив віру в те, що публічна бібліотека є рушійною силою освіти, культури, інклюзивності та інформації, основним провідником сталого розвитку, реалізації індивідуального прагнення миру… Читати далі »

З циклу комунікативних заходів для працівників бібліотечної сфери щодо політики безбар’єрності та недискримінації

Пропонуємо вашій увазі відеозапис заходу для працівників бібліотечної сфери щодо політики безбар’єрності та недискримінації, що відбувся 20 грудня за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, проведений Національною бібліотекою України… Читати далі »

Безбар’єрність і недискримінація: методична підтримка бібліотек

Продовжуємо цикл комунікативних заходів щодо політики безбар’єрності та недискримінації 20 грудня 2023 р., 11:00 за київським часом відбудеться Вебінар «Безбар‘єрність у публічних бібліотеках України: визначення стану та планування необхідних змін»…. Читати далі »

Інвестиції у людський капітал

Як громади можуть створити сучасні громадські простори у період планування відновлення? Чим важливі громадські простори? Такі простори активізують ділову і культурну активність в громаді, підвищують комфорт, формують потенціал для розвитку… Читати далі »

«Бібліотека – територія добра та надії»

Продовжуємо знайомити з проєктами лавреатів Всеукраїнського конкурсу Української бібліотечної асоціації «Бібліотека року» 2023. Сьогодні презентуємо проєкт від КУ «Міська публічна система міста Запоріжжя»  . “І вся ця краса, гармонія змісту… Читати далі »