Місячний архів: Липень 2018

Смизька ОТГ працює над створенням нового іміджу та бренду громади

Головне завдання, яке стоїть перед громадами, – стати спроможними територіальними одиницями. Для цього ОТГ повинні працювати в напрямку залучення додаткових інвестицій, щоб збільшувати джерела наповнення місцевого бюджету. В цьому може… Читати далі »

Віримо у перемогу колег !

Приємно констатувати, що нарешті запрацювала інституція, яка здатна забезпечувати сприятливі умови для розвитку культури та мистецтв України – Український культурний фонд (УКФ). За перше півріччя  2018 року ця державна установа… Читати далі »

Про співпрацю, шляхи розвитку та методичний супровід

В умовах реформування органів місцевого самоврядування бібліотеки, які раніше були у складі централізованих бібліотечних систем, опинились в ситуації усвідомлення того, що стратегія розвитку бібліотечної справи в громаді тепер цілком залежить… Читати далі »

Приклад реорганізації ЦБС

За фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Посилення спроможності  міжрегіональної мережі громадських організацій з розвитку місцевої демократії» ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” підготувало збірник: “Як це працює? Історії… Читати далі »

Якщо ви скучили за проектними ініціативами у бібліотеках, запрошуємо до Майстерні Життєтворчості

Все має свій початок. Таким початком стала ІДЕЯ – як перетворити бібліотеку на платформу для активних людей, хто хотів би «робити добрі справи». «Усе в нашому житті починається з нас… Читати далі »

Моніторинги тривають…

Впродовж тижня я вже висвітлювала питання зовнішнього моніторингу діяльності публічних бібліотек місцевою владою. А тут натрапила на інформацію щодо моніторингу діяльності бібліотек з боку громадськості. Судіть самі! ГО «ГЦ Нова… Читати далі »

Зміни простір навколо себе − обери свій стиль

Оскільки освіта дорослих – це інструмент, що допомагає розвивати і потенціал окремої людини, і громади – треба навчитися бачити її у контексті соціальних сервісів. За результатами проведених досліджень, члени Європейської… Читати далі »

Центр регіональної інформації в бібліотеці ОТГ

Вільний доступ до інформації – право і потреба кожного члена суспільства. У важливому для бібліотечної спільноти документі ІФЛА «Глобальне бачення: стислий звіт» зазначено, що «…бібліотечна галузь найвище цінує відданість рівноправному… Читати далі »

«Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом!», − Ліна Костенко

Вирішити глобальні проблеми – неможливе завдання. Тому обирати потрібно дрібніші цілі, яких можна досягти. Робити щасливими інших − ось найпевніший спосіб стати щасливими на цьому світі. Піклуватися про щастя дітей… Читати далі »

Драма на дві дії

Погодьтеся – відмінна знахідка – нетрадиційний звіт щодо моніторингу діяльності бібліотек методистами ОУНБ. Відмовившись від офіційного тексту, методична служба Луганської ОУНБ ім. М.Горького запропонувала бібліотечній спільноті драму у 2-х діях…. Читати далі »