Архів: Нормативно-правова база

Пріоритети культурної політики під час війни

Міністерство культури та інформаційної політики, Держмистецтв та Український інститут національної пам’яті разом з діячам культури і мистецтва сформулювали маніфест «Культурна консолідація задля перемоги», який визначає пріоритети культурної політики під час… Читати далі »

“Чиїми іменами названі вулиці та сквери, того і країна!”

  100 днів війни… Війни, що спрямована на знищення України й українців. Війни, яка під гуркотом гармат, смерті, руйнації, мародерства, ґвалтувань змінила кожного з нас і навколишній світ. Війна, яка,… Читати далі »

Що змінилося в законодавстві на період дії воєнного стану

Під час війни – особливі правила трудових відносин 24 березня набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. №2136–IX.   Ним визначаються особливості трудових… Читати далі »

Позиція Міністерства культури та інформаційної політики України щодо припинення культурного діалогу з агресором

  Міністерство культури та інформаційної політики виступає проти будь-якого культурного діалогу з агресором. Під час війни, до моменту виведення військ, ми наголошуємо на важливості припинення співробітництва з усіма державними російськими… Читати далі »

Трудові відносини в умовах військового стану

!!    Указом Президента України від 24.04.2022 за №64/2022 в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Згідно з пунктом 3… Читати далі »

Законодавчі новації: січень – лютий 2022

38-й день року. За цей невеликий проміжок часу маємо низку законодавчих новацій, які впливатимуть на організаційно-практичну діяльність керівників бібліотек.   В Україні скоротили терміни лікування від COVID-19: було 10 днів,… Читати далі »

Відсьогодні можуть працювати тільки вакциновані працівники

З 31 січня 2022 року розпочала діяти вимога щодо відсторонення від роботи невакцинованих працівників, адже  набрав чинності Наказ МОЗ від 30 листопада 2021 року за № 2664  . Даним наказом… Читати далі »

Долучаємось до обговорення !

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування… Читати далі »

Людський розвиток у пріоритеті уваги держави: фокус на бібліотеки

У сучасних умовах питання людського розвитку є надзвичайно актуальним, оскільки прогрес людського розвитку демонструє нарощування можливостей людини через підвищення її потенціалу для реалізації в усіх сферах життєдіяльності. Указом Президента України… Читати далі »

Законодавчі новації: осінь – грудень 2021

Колеги, пропонуємо чергову добірку законодавчих новацій, які впливатимуть на прийняття управлінських рішень та здійснення господарських операцій. Δ Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру»  щодо… Читати далі »