Архів: Об’єднана територіальна громада

Всеукраїнська акція «Story про хобі»

Минулого року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, ми провели всеукраїнську акцію «Story про вибір», в якій запропонували вам здійснити уявну мандрівку від себе сьогоднішніх до себе колишніх і пригадати, з чого… Читати далі »

Вітаємо із Днем Незалежності України!

Дорогі колеги! Минуло вже 32 роки відтоді, як наша Україна здобула довгоочікувану незалежність. Другий рік ми святкуємо день народження нашої неньки в умовах повномасштабної війни з росією. Ми віримо, що… Читати далі »

Літописи громад пишемо разом

Сьогодні спостерігаємо новий сплеск цікавості до історичної тематики. Знання історії, культури, традицій — є запорукою стійкості народу і майбутньої Перемоги України. Війна змушує переосмислювати історичні події. Ми відчуваємо особливу важливість… Читати далі »

Стратегія розвитку читання на період до 2032 року

3 березня Уряд схвалив Стратегію розвитку читання на 2023 – 2032 роки «Читання як життєва стратегія» ( розпорядження від 03 березня 2023 р. № 190-р) та операційний план її реалізації  , розроблену… Читати далі »

Вітаємо з Новим роком!

      Немає Коментарів до Вітаємо з Новим роком!

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ І ШАНУВАЛЬНИКИ БІБЛІОТЕК! Колектив Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого вітає вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, став для всіх нас часом… Читати далі »

Вітаємо Збройні Сили України! 

Сьогодні – День Збройних сил України, якими ми захоплюємось щодня і щогодини! І тому є підстави: ЗСУ довіряють 96% українців. З 2014 року, після того, як росія анексувала Крим і… Читати далі »

Підтримка переселенців з України публічними бібліотеками різних країн

Публічні бібліотеки мають довгу історію підтримки найуразливіших верств населення. Тому не дивно, що вони з ентузіазмом прийняли українців, які рятуються від російського вторгнення на їх батьківщину. Українські біженці наразі проживають… Читати далі »

Акція «Storys про вибір»

У вересні цього року науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого у своєму фейсбук-пабліку провів акцію «Storys про вибір», що мала на меті дізнатись, які шляхи привели вас, шановні… Читати далі »

Бібліотечний марафон: програма

ПРОГРАМА  10.30–11.00 ВІДКРИТТЯ ЗАХОДУ Модератор Т. І. Вилегжаніна   11.00–12.00 РОСІЙСЬКА ЗБРОЙНА АГРЕСІЯ І БІБЛІОТЕКИ. НЕСКОРЕНІ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ Модератори: Наталія Розколупа, Валентина Здановська Підсумки другого етапу дослідження «Публічні бібліотеки в умовах… Читати далі »

Стратегічна ціль – відновлення та відбудова

Міжнародна спільнота сьогодні проявляє надзвичайну солідарність з українським народом. Впровадження децентралізації наділило місцеві та регіональні органи влади значно ширшими повноваженнями, що відгравало важливу роль у соціально-економічному розвитку, і цей здобуток… Читати далі »