Архів: Об’єднана територіальна громада

Вітаємо з Новим роком!

      Немає Коментарів до Вітаємо з Новим роком!

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ І ШАНУВАЛЬНИКИ БІБЛІОТЕК! Колектив Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого вітає вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, став для всіх нас часом… Читати далі »

Вітаємо Збройні Сили України! 

Сьогодні – День Збройних сил України, якими ми захоплюємось щодня і щогодини! І тому є підстави: ЗСУ довіряють 96% українців. З 2014 року, після того, як росія анексувала Крим і… Читати далі »

Підтримка переселенців з України публічними бібліотеками різних країн

Публічні бібліотеки мають довгу історію підтримки найуразливіших верств населення. Тому не дивно, що вони з ентузіазмом прийняли українців, які рятуються від російського вторгнення на їх батьківщину. Українські біженці наразі проживають… Читати далі »

Акція «Storys про вибір»

У вересні цього року науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого у своєму фейсбук-пабліку провів акцію «Storys про вибір», що мала на меті дізнатись, які шляхи привели вас, шановні… Читати далі »

Бібліотечний марафон: програма

ПРОГРАМА  10.30–11.00 ВІДКРИТТЯ ЗАХОДУ Модератор Т. І. Вилегжаніна   11.00–12.00 РОСІЙСЬКА ЗБРОЙНА АГРЕСІЯ І БІБЛІОТЕКИ. НЕСКОРЕНІ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ Модератори: Наталія Розколупа, Валентина Здановська Підсумки другого етапу дослідження «Публічні бібліотеки в умовах… Читати далі »

Стратегічна ціль – відновлення та відбудова

Міжнародна спільнота сьогодні проявляє надзвичайну солідарність з українським народом. Впровадження децентралізації наділило місцеві та регіональні органи влади значно ширшими повноваженнями, що відгравало важливу роль у соціально-економічному розвитку, і цей здобуток… Читати далі »

Що робити з російськомовними книжками в університетських бібліотеках?

Особиста думка… Розуміючи, що мова – це зброя, чітко бачу, яким може бути вклад університетських викладачів і бібліотекарів в інформаційну підтримку української вищої освіти! Відповідь: До методичного центру бібліотек ЗВО… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 15

Біль і горе України – МАРІУПОЛЬ! Маріуполь дев’яту добу знаходиться під безперервними обстрілами реактивною артилерією всіх калібрів, мінометним вогнем та авіабомбами, а кількість жертв наразі підрахувати неможливо, адже кількість людей,… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 14

   Після вторгнення російської армії народ України переконався, що це не війна армій, а війна російських орків проти українського народу. Застосовуючи вибухову зброю з широкою зоною ураження, обстріли з важкої… Читати далі »

В Україні знов змінили правила адаптивного карантину

Згідно постанови КМУ за №1240, з 6 грудня невакциновані громадяни не зможуть відвідувати бібліотеки, концерти, кінопокази, спортзали, кав’ярні й ресторани навіть у «жовтих» зонах епідемічної небезпеки, а строк використання жовтого… Читати далі »