Архів: Об’єднана територіальна громада

Міжнародний день захисту дітей в бібліотеці

Літо – особлива пора року для наших дітлахів, адже це пора канікул, коли вони мають можливість відпочити. І саме бібліотеки, це те місце де їм буде весело, корисно і, з… Читати далі »

Цінність освіти – це не знання, а дії

Необхідність постійного професійного та особистісного розвитку нині стала характерною рисою для більшості професій. Від успішного та постійного підвищення кваліфікації бібліоспільноти, без перебільшення, виграють усі: і бібліотечні фахівці, і користувачі, і… Читати далі »

Зі світлим святом Різдва!

Дорогі друзі!    ❄️ Сердечно вітаємо вас із прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами! ❄️ Минає ще один рік війни. Ми вдячні кожному і кожній, хто в цей важкий для українців… Читати далі »

Пам’ять єднає

      Немає Коментарів до Пам’ять єднає

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.Долучімося в… Читати далі »

Всеукраїнська акція «Story про хобі»

Минулого року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, ми провели всеукраїнську акцію «Story про вибір», в якій запропонували вам здійснити уявну мандрівку від себе сьогоднішніх до себе колишніх і пригадати, з чого… Читати далі »

Вітаємо із Днем Незалежності України!

Дорогі колеги! Минуло вже 32 роки відтоді, як наша Україна здобула довгоочікувану незалежність. Другий рік ми святкуємо день народження нашої неньки в умовах повномасштабної війни з росією. Ми віримо, що… Читати далі »

Літописи громад пишемо разом

Сьогодні спостерігаємо новий сплеск цікавості до історичної тематики. Знання історії, культури, традицій — є запорукою стійкості народу і майбутньої Перемоги України. Війна змушує переосмислювати історичні події. Ми відчуваємо особливу важливість… Читати далі »

Стратегія розвитку читання на період до 2032 року

3 березня Уряд схвалив Стратегію розвитку читання на 2023 – 2032 роки «Читання як життєва стратегія» ( розпорядження від 03 березня 2023 р. № 190-р) та операційний план її реалізації  , розроблену… Читати далі »

Вітаємо з Новим роком!

      Немає Коментарів до Вітаємо з Новим роком!

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ І ШАНУВАЛЬНИКИ БІБЛІОТЕК! Колектив Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого вітає вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, став для всіх нас часом… Читати далі »

Вітаємо Збройні Сили України! 

Сьогодні – День Збройних сил України, якими ми захоплюємось щодня і щогодини! І тому є підстави: ЗСУ довіряють 96% українців. З 2014 року, після того, як росія анексувала Крим і… Читати далі »