Місячний архів: Вересень 2017

Досвід роботи: Веселівська ОТГ

Переглядаючи ресурси присвячені проблематиці децентралізації в Україні, останнім часом часто зустрічаємо публікації про Веселівську об’єднану громаду. В останньому інтерв’ю   голови громади –  Петра Кіяшка – проходить ідея заможної та економічно… Читати далі »

Де брати «культурних лідерів»?

Кадрове забезпечення культурної галузі базового рівня — села, селища, ОТГ (об’єднаної територіальної громади) потребує реальних кроків для вирішення. Є велика потреба у фахівцях, які володіють сучасними знаннями у сфері культурної… Читати далі »

Співробітництво + співробітництво = Договір

У першому півріччі 2017 року більше 380 громад, серед яких і об’єднані, реалізують спільні проекти, які розвивають території, підвищують якість та доступність послуг і сприяють ефективному використанню коштів місцевих бюджетів…. Читати далі »

Творчість бібліотекарів – реклама бібліотеки!

Свято селища – відповідальний захід для громадян, представників місцевої влади та закладів, які знаходяться  на його території. Як правило, це комплексний захід, який супроводжується урочистими зібраннями, народними гуляннями, виставками місцевих… Читати далі »

Бібліотекарі Донецької, Закарпатської та Черкаської областей, долучайтеся!

Згуртувати громаду та спонукати її до змін здатна сільська молодь – невичерпний ресурс креативу та енергії.  Молодим людям просто потрібно показати шляхи, як можна використовувати свої енергію та потенціал. Хочете… Читати далі »

Наука і практика: точки перетину

Українське суспільство давно говорить про необхідність реформування, позитивних змін і т.п. Здавалося, що всі все розуміють, але цей процес ще попереду на невизначений час. Тепер, коли реформа відбувається «тут і… Читати далі »