Місячний архів: Жовтень 2018

Розвиток громади на основі ресурсів

На відкритті міжнародної конференції «Коли територія набуває ідентичності» у рамках фестивалю «Жовтень у Жовтні»  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив: «Децентралізація культури – це… Читати далі »

Вірте в себе! Вірте у свої можливості!

Мені подобається вислів знаної американської телеведучої Опри Вінфрі: «Ви отримаєте від життя тільки те, що попросите в нього. Не бійтеся, ставте найвищі цілі». У цьому році такі цілі поставили перед… Читати далі »

Долучайтесь: програма ґрантів НВСЕ 2018-2019

Відкрито другий конкурс Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises на підтримку культурних, мистецьких та освітніх проектів. Заявки приймаються до 1 листопада 2018 року. Сума ґранту становить від 500 до 5… Читати далі »

Побач мене у промені змін

Уявімо собі, що проект – це потяг. Попереду – «локомотив», якій уособлює в собі ідею проекту. Він тягне за собою «вагони» – це реалізація проекту, спрямована на вирішення конкретної проблеми…. Читати далі »

У 2019 році тримай руку на ПУЛЬСі

Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України. Довідка: Метою… Читати далі »

Проект Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами

Вчора Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Мінкультури на своїй сторінці у Facebook розмістив інформацію про оголошення публічних консультацій щодо проекту Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами. Проектом Концепції… Читати далі »

Моніторинг стану функціонування публічних бібліотек Луганської області в умовах реформи децентралізації

Треба відзначити, що процес децентралізації в Луганській області йде досить повільно. На даний час в регіоні створено лише 8 об’єднаних територіальних громад. Та навіть в утворених ОТГ нові органи місцевого… Читати далі »

Маршрути успіху Київської області: Зупинка 2 –
м. Ірпінь

Для того, хто давно не був у м. Ірпінь Київської області, чергова зустріч з містом може стати приємною несподіванкою. Адже за останні декілька років Ірпінь змінився на краще. Сьогодні це місто… Читати далі »

ОТГ запрошуються до участі у проекті «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»

Програма «U-LEAD з Європою» запрошує об’єднані територіальні громади (ОТГ) до участі у проекті «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг». Ця ініціатива U-LEAD реалізується спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній… Читати далі »

Установчі документи та локальні акти публічних бібліотек

Публікуємо відповіді на актуальні запитання щодо діяльності публічних бібліотек, які  надходять на адресу редакції журналу «Бібліотечна планета». Якою є процедура затвердження та які  основні вимоги до змісту установчих документів публічної… Читати далі »