Місячний архів: Лютий 2022

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 5

З початком повномасштабного вторгнення Росії до України Київ, Харків, Житомир, Херсон, Суми, Чернігів  та ін. міста України живуть в умовах воєнного стану і загрози. В умовах військового стану населення зобов’язане… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 4

Боролись ми. Боролись наші предки. Вже наших втрат неміряне число. А знов свободу починай з абетки. А знову скрізь те саме, що й було. МИ ВОЇНИ. НЕ ЛЕДАРІ. НЕ ЛЕЖНІ…. Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 3

Намагаємось і надалі протистояти вторгненню російських сил у наш мозок. Чергові короткі інструкції, вкрай важливі зараз: ЩО РОБИТИ? ♦ ЩОБ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ♦ ПРАВИЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ Міністерство культури та… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 2

Окрім масштабного російського вторгнення Україна зіткнулась з потужною хвилею гібридної війни, яка включає безпрецедентне поширення фейків та спотворення реального стану речей. У ці дні дезінформування наших громадян набуло особливої загрози.  Мета… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 1

Глава країни-агресора Володимир Путін 24 лютого оголосив про початок війни проти України. Близько 4-ї ранку Росія завдала перших ударів по Україні. Верховна рада 24 лютого на позачерговому засіданні запровадила воєнний… Читати далі »

Бібліотека – спільнодія задля безпеки та свободи

Сьогодні до бібліотечної спільноти України із заявою звернулася Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація. Ключове повідомлення: Бібліотекарі сьогодні на передньому краї боротьби з фейками, дезінформацією та кіберзагрозами! Бібліотеки є стратегічною зброєю… Читати далі »

🇺🇦 Звернення Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація до бібліотечної спільноти України від 23 лютого 2022 р.

Дорога бібліотечна спільното! Ми з вами – на передньому краї боротьби з фейками, дезінформацією та кіберзагрозами! Бібліотеки – це освітні простори, де кожен має можливість отримати нові знання та вміння…. Читати далі »

Цифрове десятиліття Європи: цифрові цілі на період до 2030 року (ч.2)

Проєкти у різних країнах Для досягнення цифрових цілей та завдань Європейська комісія прискорить і сприятиме запуску багатокраїнових проєктів, великомасштабних проєктів, які жодна з держав-членів не зможе розробити самостійно. Реалізація цих… Читати далі »

Цифрове десятиліття Європи: цифрові цілі на період до 2030 року

Європа прагне розширити можливості для бізнесу та населення у цифровому майбутньому, яке, у першу чергу орієнтоване на людину. А публічні бібліотеки займають одне з найважливіших місць на шляху до діджиталізації…. Читати далі »

Найбільший талант переможців – спонукати себе до дії : бібліотеки Добропілля

   Протягом останніх років до інформаційного супроводу Всеукраїнського конкурсу на здобуття звання «Бібліотека року» для бібліотек України окрім професійних журналів «Бібліотечна планета», «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика», «Вісник Книжкової… Читати далі »