Місячний архів: Грудень 2020

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, друзі, однодумці!!! Добігає кінця такий складний та неоднозначний, щедрий на події 2020 рік. Він приніс нам новий життєвий досвід, навчив орієнтуватися в складних ситуаціях та, не зважаючи на… Читати далі »

Відкритий діалог: ви нас запитували

28 грудня 2020 року за сприянням ВГО Українська бібліотечна асоціація, Асоціації об’єднаних територіальних громад та Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відбувся  відкритий діалог “Публічні бібліотеки: вплив адміністративно-територіальної реформи на… Читати далі »

ВГО Українська бібліотечна асоціація: Відкритий лист районним, міським, селищним та сільським радам

Щодо реорганізації мережі публічних бібліотек До Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація надходять численні звернення від працівників комунальних закладів культури щодо невизначеності чи порушень при зміні підпорядкування та реорганізації мережі… Читати далі »

Терміново! Кабмін дозволив здійснювати попередню оплату періодичних друкованих видань

👉 Згідно з постановою Кабміну від 23.12.2020 р. № 1326 дозволено здійснювати попередню оплату: ✅ вітчизняних періодичних друкованих видань і послуг з їх доставки за передплатою; Органи Казначейства прийматимуть документи для проведення… Читати далі »

Райони і громади не можуть зволікати з передачею-прийманням майна

  В регіонах триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність громад. Це зумовлено змінами в адміністративно-територіальному устрої країни та децентралізацією владних повноважень: більшість повноважень та ресурсів від… Читати далі »

Відкритий діалог : “Публічні бібліотеки: вплив адміністративно-територіальної реформи на прийняття управлінських рішень”

Шановні колеги! Адміністративна реформа триває і громадам доводиться приймати важливі рішення щодо фінансування та утримання установ культури. У такій ситуації публічним бібліотекам та їхнім працівникам, як ніколи, важливі розуміння, діалог… Читати далі »

Хочу бути корисною(им) для своєї громади або Чи стане рушієм змін депутатська спільнота бібліотекарів?

Одного дня саме вони — небайдужі професіонали бібліотечної справи з чіткою та усвідомленою громадянською позицією — вирішили стати каталізаторами змін у своїх громадах. Мова піде про виборчі перегони, що відбулись… Читати далі »

УВАГА! РЕДАКЦІЙНА ПЕРЕДПЛАТА ЖУРНАЛУ «БІБЛІОТЕЧНА ПЛАНЕТА» НА 2021 РІК

Шановні колеги! У разі, якщо Ви не змогли передплатити журнал «Бібліотечна планета» на 2021 рік у зв’язку прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 02.12.2020 № 1198, пропонуємо скористатися можливістю передплатити… Читати далі »

Якщо немає новорічного настрою – відвідайте бібліотеки!

Найбільш казковий час року – період новорічно-різдвяних свят. І це не дивно, адже ці свята вселяють у серце кожного надію на добро,  сподівання на краще майбутнє, віру у нові успіхи… Читати далі »

Відповіді на запити

Останні місяці науково-методичний відділ НБУ ім. Ярослава Мудрого отримує під час зустрічей із колегами в режимі онлайн, а також на електронну скриньку, Messenger багато запитів щодо діяльності ПБ в умовах… Читати далі »