Місячний архів: Червень 2018

Це може зацікавити мешканців громади?

Надихнулася написати цей пост після відвідування семінару УБА «Соціальні інновації у бібліотеках». Лектором виступила канд. іст. наук, доцент, виконавчий директор УБА – Ярослава Сошинська, яка репрезентувала  багатогранність роботи  публічних бібліотек… Читати далі »

«Брусилівська щира моя сторона! Ти дзвениш у мені, як струна», − Григорій Ткаченко

Вдивляючись у світлини своєї родини: батьків мого батька, рідню моєї матері − завжди відчуваю повагу до їх пам’яті. Ці «миттєвості в кадрі» відтворюють життєві історії, нагадують про ідентичність та ментальність… Читати далі »

Збираймося 16-18 липня до Києва на тренінг для жінок-лідерів місцевого самоврядування

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO», який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м. Києві. Тренінг спрямований… Читати далі »

Колеги, доведіть до відома жіноцтва !

Гранти від «Глобального Фонду для жінок» Фонд підтримує жіночі групи, чия діяльність спрямована на поліпшення становища жінок і дівчаток у світі та ведеться за межами США. Фонд постійно виділяє невеликі гранти… Читати далі »

Що економить час, сили, ресурси ?

Що може методистам зекономити час, сили, ресурси? На мою думку – комунікація, що забезпечує зв’язок між внутрішніми організаційними процесами та зовнішнім світом. Висвітлення досвіду колег на площадці головної бібліотеки країни… Читати далі »

Web-коучинг «БібліоSTUDIES» : що, де і як …

В ядерній фізиці є виразний термін “період напіврозпаду”.  Нині щорічно оновлюється близько 5% теоретичних і 20% професійних знань. Одиниця виміру старіння знань фахівця, прийнята у США – період «напіврозпаду» компетентності,… Читати далі »

Незабаром День Конституції України

Українці називають себе все частіше спільнотою.  Що таке спільнота? Це люди об’єднані навколо ідеї, що розділяють спільні цінності.  Що таке Конституція? Основний Закон, який декларує цінності держави. Традиційно так склалося,… Читати далі »

«Літо в бібліотеках ОТГ»

Для більшості дітей літо – час відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення, нових вражень… І саме у цей час публічні бібліотеки (обласні , міські, селищні, сільські)  пропонують дітям, підліткам насичений план дій… Читати далі »

Дослідження від Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України

З метою всебічного опрацювання проблемних аспектів розвитку сфери культури в Україні Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить дослідження щодо стану галузі культури на місцевому рівні в… Читати далі »