Місячний архів: Листопад 2018

Житомирщина: Як повернути життя у сільські бібліотеки ?

Об’єднані громади отримують у спадок розгалужену мережу бібліотек, які мають застарілі книжкові фонди, приміщення потребують ремонту, а кадровий потенціал оновлення. Що робити із десятками таких закладів, та як повернути життя… Читати далі »

“Ризикнули і перемогли” : реалізація бібліотечних проектів (частина 1)

Колеги, як і обіцяла розпочинаю серію публікацій щодо реалізації проектів , підтриманих УКФ у 2018 році. Вже перші сплески ейфорії притихли і наступив етап більш об’єктивного оцінювання проектів. Пропонуємо нашим… Читати далі »

Із ПУЛЬСОМ у серці та БІБЛІОТЕКОЮ в душі

П’ятниця… Переддень вихідних. Ранок розпочався запашною кавою, розмовами про те, хто, як і коли має дарувати подарунок бібліотеці, чи встигнемо ми на потяг до Києва… На нас, методистів Національної бібліотеки… Читати далі »

Історія успіху. Тростянецькій публічній бібліотеці попутного вітру!

Місто Тростянець (Сумська обл.) засноване   1660 року. Точний  рік створення бібліотеки на території Тростянця невідомий. Але існує документ, який свідчить, що до революції (з 1890 р.) в одному приміщенні… Читати далі »

Неймовірна нагода у 2019 році – #БУР у твоєму місті!

Будуємо Україну Разом – це культурно-освітній проект Львівської освітньої фундації, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності. БУР – це волонтерський проект, під час якого… Читати далі »

Формуємо фонд документів Бібліотеки практичного досвіду

А чи знали ви, що «Аналіз зацікавлених сторін — це прогнозування впливу управлінських рішень у тій чи іншій сфері на різні групи людей, а також їхнього зворотного впливу на процес… Читати далі »

Амбітні та проактивні, котрі працюють на випередження

«Освіта, в тому числі й неформальна, є тією інвестицією і стартовим капіталом в майбутнє громад, за допомогою яких можливий прогрес. Кваліфіковані кадри і соціальні ліфти для молодих спеціалістів — ось… Читати далі »

Конкурс для об’єднаних територіальних громад

Представництво МОМ в Україні у рамках проекту Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP) за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Дедлайн –… Читати далі »

Вмикати мозок

      Немає Коментарів до Вмикати мозок

Під час спілкування з колегами із сільської, селищної місцевості досить часто доводиться чути, що окремі керівники місцевих органів влади не є прихильниками читання. Колеги  наводть  і такі хвалькуваті заяви окремих… Читати далі »

Мережа бібліотек ОТГ 2017 (за даними ЕСМаР)

Статистичні дані щодо публічних бібліотек ОТГ у 2017 р. Мережа