Окремі факти щодо заборони та знищення книжок: Незабаром після приходу до влади націонал-соціалістів у 1933 році по всій Німеччині були спалені книги з метою знищення «ненімецької» літератури. До цього було… Читати далі »
Особиста думка методиста. Після повномасштабного військового вторгнення в Україну увесь цивілізований світ вразили масштаби російського державного терору. Щодня в нашій країні під ракетними обстрілами, бомбардуванням касетними та запальними бомбами, розстрілами… Читати далі »
«Поки пишеться писанка, доти тримається світ. А якщо писанки розмальовують діти,– то благо навіки..» В. Сухомлинський. Сьогодні в умовах війни Великдень – це не лише весна, з цим святом пов’язані надії… Читати далі »
За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулося обговорення особливостей організації роботи українських бібліотек під час війни за участі видавців… Читати далі »
Значна кількість бібліотек Черкащини, з перших хвилин вторгнення російських військ до нашої Славетної Країни, приймає активну участь в діях, що ведуть до ПЕРЕМОГИ над рашистами! Книгозбірні стали центрами збору, пакування… Читати далі »
Під час війни – особливі правила трудових відносин 24 березня набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. №2136–IX. Ним визначаються особливості трудових… Читати далі »
Міністерство культури та інформаційної політики виступає проти будь-якого культурного діалогу з агресором. Під час війни, до моменту виведення військ, ми наголошуємо на важливості припинення співробітництва з усіма державними російськими… Читати далі »