Місячний архів: Серпень 2023

Анонс! 9-13 жовтня 2023 р. ІХ Всеукраїнська школа методиста.

9 –13 жовтня 2023 р. відбудеться IX Всеукраїнська школа методиста. Тема Школи «Функціонування методичних служб публічних бібліотек в умовах російської збройної агресії» Запрошуємо до участі методистів обласних універсальних наукових бібліотек…. Читати далі »

Всеукраїнська акція «Story про хобі»

Минулого року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, ми провели всеукраїнську акцію «Story про вибір», в якій запропонували вам здійснити уявну мандрівку від себе сьогоднішніх до себе колишніх і пригадати, з чого… Читати далі »

Про Реєстр видавничої продукції антиукраїнського змісту

 Читомо (медіа про культуру читання і мистецтво книговидання України та світу, трендсетер українського книжкового ринку, що пропонує якісну аналітику й ексклюзивні матеріали, експерименти та інновації) надіслав до Держкомтелерадіо звернення щодо… Читати далі »

Вітаємо із Днем Незалежності України!

Дорогі колеги! Минуло вже 32 роки відтоді, як наша Україна здобула довгоочікувану незалежність. Другий рік ми святкуємо день народження нашої неньки в умовах повномасштабної війни з росією. Ми віримо, що… Читати далі »

Форум «Культурне відновлення: регіональний вимір»

18 серпня в Луцьку у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся форум “Відновлення і культура: регіональний вимір”, який організували учасники мережі захисту національних інтересів АНТС “Відновлюємо Україну разом” за підтримки Європейського Союзу…. Читати далі »

Розвиваємось навчаючись

Пропонуємо вашій увазі чергову добірку курсів, спрямованих на поглиблення набутих знань, навичок, а також на здобуття нових: З 21 вересня по 30 жовтня 2023 року відбудеться онлайнова Школу адвокації громадських… Читати далі »

ПБ України в умовах російської збройної агресії: результати V етапу дослідження

Упродовж квітня–червня 2023 р. Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого було проведено 5 етап дослідження «Публічні бібліотеки України в умовах російської збройної агресії», метою якого є  моніторинг стану публічних бібліотек… Читати далі »

 «Топ фото рекомендацій #суч_укр_літу»

Шановні колеги! Стартує щорічний конкурс фотографій від Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації на тему: «Топ фото рекомендацій #суч_укр_літу».  Конкурс фотографій цього року буде про якісну сучасну українську літературу, яка допомагає осягнути… Читати далі »

Бібліотекарі Луганщини: ” Корисні там, де ми є! “

Бібліотеки Луганської області продовжують руйнувати стереотипи та демонструють бажання зберегти бібліотечну галузь регіону. Сьогодні ми ділимося історією успіху однієї з найпотужніших публічних бібліотек області, яка змогла пристосуватися до обставин та… Читати далі »