Місячний архів: Травень 2017

На книжкових вітрилах у веселе літо

Для кожної дитини літні канікули — це найбільше свято, найкращий відпочинок. Тут і захопливі подорожі, і веселі ігри в таборах відпочинку. А ще — цікаво і змістовно проведений час за… Читати далі »

Не чекайте особливого моменту. Беріть момент і зробіть його особливим

Останніми роками значно змінився зміст та формат діяльності бібліотек. Сучасна бібліотека — це не тільки місце для читання, але й центр громадського життя, інноваційного розвитку. Сьогодні незалежні експерти бачать бібліотеки… Читати далі »

Не варто боятися змін! Іноді неочікувана подія має більший резонанс, аніж заплановане прагнення

Саме про зміни йшла мова 29 травня 2017 року під час проведення обласної школи методиста на тему «Методична діяльність бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи», яка відбулась на базі Тернопільської обласної… Читати далі »

«Центр розвитку місцевого самоврядування»

Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з… Читати далі »

Хто бажає участі, має запропонувати ідею

Проекти у малих містах вже не дивина, а от культурні ініціативи у селах все ще залишаються екзотикою. Культурна подія – це не лише спосіб розважити відвідувачів, а й місце зустрічі,… Читати далі »

Бюджет участі – нові можливості для бібліотек (частина 3)

Бюджет участі надав можливість реалізувати значну кількість культурно-мистецьки проектів. Наприклад: Міжнародний мистецький фестиваль “Ї” . Участь у фестивалі беруть представники різних видів мистецтва – літератури, музики, кінематографу, живопису не лише… Читати далі »

Бібліотеки набувають новий «Пульс»

Наразі наша держава перебуває у вирі реформ та змін. На сьогодні в Україні активно проходить процес формування нової системи адміністративно-територіального устрою — утворення об’єднаних територіальних громад. Подібні реформи — це… Читати далі »

Бюджет участі – нові можливості для бібліотек (частина 2)

Мабуть, більшість фахівців публічних бібліотек селищних та сільських ОТГ погодяться з висновком, що керівництво новоутворених громад у першу чергу намагається вирішувати такі нагальні потреби як: ремонт доріг, будівництво чи реконструкція… Читати далі »

Вибір майбутнього — відвідуй, слухай, досягай

Від того, наскільки працівник бібліотеки усвідомлює роль і місце бібліотеки в сучасному інформаційному світі, залежить майбутнє бібліотек як інформаційно-просвітницьких, соціальних, дозвіллєвих центрів громади. Ось чому при організації методичної роботи бібліотекам… Читати далі »

Бібліотека – майданчик для комунікації та соціального діалогу представників влади і громади

17 травня у приміщенні Куцурубської сільської бібліотеки в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» та за підтримки МФ «Відродження» відбулась робоча зустріч на тему: «Експертна підтримка впровадження Стратегії розвитку… Читати далі »