Архів: Публічна бібліотека

Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2024»

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2024». Проводиться спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Звання «Бібліотека року» присвоюється бібліотеці за кращий впроваджений інноваційний… Читати далі »

Створення безбар’єрного простору у публічній бібліотеці

Протягом 2023-2024 року Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого провело низку комунікативних заходів для українських публічних бібліотек щодо політики безбар’єрності та недискримінації. Результатом… Читати далі »

Календар-нотатник «Щоденна звичка»: квітень – 2024

Квітень уже  на порозі, то ж зустрічайте квітневу добірку книжкових подій. Обирайте найцікавіше для себе для популяризації книг і читання . 1 квітня – День їстівної книги (Міжнародний фестиваль їстівних книжок)… Читати далі »

Молодіжні простори в публічних бібліотеках України

Українські публічні бібліотеки активно розвивають молодіжні простори як частину своєї діяльності, орієнтованої на молодь. Це особливо важливо в умовах війни, коли відчувається невпевненість у майбутньому та  великий запит молоді на… Читати далі »

ВЕБІНАР «СТВОРЮЄМО БЕЗБАР’ЄРНУ БІБЛІОТЕКУ»

15 березня 2024 р. відбувся вебінар «Створюємо безбар’єрну бібліотеку», який в межах комунікативних заходів щодо політики безбар’єрності та недискримінації провела Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого спільно з Міністерством культури… Читати далі »

Публічні бібліотеки об’єднують однодумців. Частина 2.

Продовження. Початок тут 3. Фітнес клуби: Групи, що займаються спортом разом, такі як йога, аеробіка, танці, фітнес-тренування тощо. Рівненська обласна бібліотека щонеділі у відділі мистецтв запрошує всіх, хто любить і… Читати далі »

Публічні бібліотеки об’єднують однодумців. Частина 1.

Публічні бібліотеки мають великий досвід організації клубів за інтересами. Сьогодні цей напрям роботи має вагоме значення для розвитку бібліотеки та її спільноти з різних точок зору: По-перше, це залучення нових… Читати далі »

Бібліотеки Харківщини в реаліях війни

«Якщо ти не вмієш стріляти, як професіонал, – фронтів багато: гуманітарний, культурний, економічний, соціальний. І на цих фронтах мають бути свої переможці» Леньо, фронтмен гурту Kozak System 24 лютого 2022… Читати далі »

Разом ми – сила: гуртуємось та допомагаємо один одному!

Зло не має жалю ні до жінок, ні до чоловіків, дітей чи літніх людей. Воно нищить цілі міста, покоління, цивільну інфрастуктуру, бібліотеки, будинки культури, театри…. Сьогодні вночі ворожий шахед зруйнував… Читати далі »

БЕРЕЗЕНЬ: ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ

Сучасний світ пропонує нам грантові можливості для реалізації ідей та ініціатив, спрямованих на покращення якості життя громадян. Вашій увазі пропонується підбірка грантів, яка дозволить наполегливим  реалізувати  ідеї і внести свій… Читати далі »