Місячний архів: Лютий 2019

Блоґ : середовище, ресурс, сервіс

Бібліотечний інтернет-блоґ − простий у користуванні, зручний та швидкий канал передачі інформації, що дозволяє просувати послуги закладу, читання і книги, є сучасною формою  взаємодії з аудиторією. За його допомогою можна… Читати далі »

“Плануй, Роби, Перевіряй, Дій!” − Вільям Едвардс Демінг

У Галицинівській об’єднаній територіальній громаді, що на Миколаївщині, створили гру «МоноГалицинівщина» за принципом гри «Монополія». Як зазначила у інтерв’ю Катерина Галєнко, членкиня правління Клубу сталого розвитку «Південна ініціатива»: «В грі… Читати далі »

Як на Хмельниччині змінюється робота дитячих бібліотек в процесі децентралізації?

Суспільний мовник Поділля. Програма “Полудень” на радіо “Поділля-Центр” (22.02.2019). Спікери: Валентина Черноус, директорка Хмельницької обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Шевченка; Зоя Філіпенко, в. о. директора Хмельницької центральної районної бібліотеки Хмельницького… Читати далі »

«Ми хочемо, щоб люди в нашій бібліотеці були трошечки щасливіші!» Бібліотека Українського католицького університету

Другий місяць року, зимно… Усі в очікуванні весни, час на приємні подарунки та щирі привітання… Що ми даруємо у День закоханих один одному, а тим більше − дітям? Квіти, оригінальні… Читати далі »

Цікаве дослідження

Ресурсний центр ГУРТ вивчав потреби українських неурядових організацій (НУО) та публічних бібліотек в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ) протягом 14-30 листопада 2018 року. Мета дослідження полягала в тому, щоб дізнатися про актуальні… Читати далі »

Громада + бібліотека: архітектоніка успіху

Радіємо, що на одну затишну та комфортну бібліотеку стало більше. 13 лютого відбулось відкриття оновленої бібліотеки-філії у селі Кротошин, що на Львівщині. Для молодого бібліотекаря потрібна візуалізація досвіду – це… Читати далі »

Ідеї для маштабування досвіду

8 лютого у Харкові відбувся Регіональний форум «Децентралізація. Культурний сектор. Заклади культури: успіхи, виклики, можливості». Організатори Форуму: Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації ; Обласний організаційно-методичний центр культури… Читати далі »

УВАГА ! Державні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні !

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 72 ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні Загальна частина Ці Державні соціальні нормативи встановлюють показники мінімального… Читати далі »

Дивовижне поряд

Цей пост про цінності, варті зусиль, про можливості, запропоновані бібліотекою, про локальну ідентичність громади, і, зрештою, про людей, може навіть й сусідів за парканом, які варті пошани. Чи переймаємось ми… Читати далі »

Хтось підтримує місцеві культурно-мистецькі ініціативи, а хтось посилається на проблеми…

У смт Суворове, Ізмаїльського району,  Одеської області з’явився сучасний медіа-простір. Він стане платформою для проведення як наукових конференцій, так і розважально-пізнавальних заходів. «Медіа-центр створено на базі районної бібліотеки в смт… Читати далі »