Місячний архів: Липень 2023

Дослідження «Читання під час війни: інтереси, потреби, можливості»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у дослідженні «Читання під час війни: інтереси, потреби, можливості», яке проводить Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. Його мета – вивчити вплив російської збройної… Читати далі »

До питання актуалізації бібліотечних фондів

   2023 року у Держкомтелерадіо з’явилися нові повноваження, пов’язані з набуттям чинності Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується… Читати далі »

Програма трансформації культури

Міністерство культури та інформаційної політики презентувало Програму трансформації культури під час війни та до 2033 року «Україна 2033. Трансформація за 10 років». Відповідно до програми, до 2033 року в галузі культури… Читати далі »

Інструмент прозорості,  комунікації та успішного розвитку (ч.2)

ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ опитування «Дозвілля в бібліотеці» (бібліотека №16 для дітей) опитування «Доступна бібліотека – рівні можливості» (бібліотека ім. П. Буйка); бліц-опитування читаючих родин «Світ дитячої книги» (бібліотека ім. П. Усенка); опитування «PRO книгу:… Читати далі »

Інструмент прозорості,  комунікації та успішного розвитку

   Закінчилося перше півріччя 2023 року. Для більшості керівників публічних бібліотек липень  –  час активного звітування, яке надає можливість не лише проаналізувати та розповісти про ефективність бібліотеки, її вплив на… Читати далі »

Факти повсякдення: публічні бібліотеки США

   На минулому тижні на нашому блозі було запропоновано ознайомитись з аналітичним звітом «Стан фінансування культури та мистецтва з місцевих бюджетів: основні тенденції 2022 року» від проєкту «Restoring Ukraine Together»…. Читати далі »

«Стан фінансування культури та мистецтва з місцевих бюджетів: основні тенденції 2022 року»

  Пропонуємо познайомитися з аналітичним звітом «Стан фінансування культури та мистецтва з місцевих бюджетів: основні тенденції 2022 року» від проєкту «Restoring Ukraine Together». В основу документа лягли дані Державного веб-порталу… Читати далі »

Собаки-терапевти або каністерапія у бібліотеці

Валерія Крук, провідний методист відділу  методично – бібліографічної роботи КЗК  Кременчуцька міська публічна бібліотека Тетяна Майдак, в.о. директора КЗК Кременчуцька міська публічна бібліотека У 2015 році, працівники тоді ще Кременчуцької… Читати далі »

Кожна дитина має право на щасливе дитинство: літо 2023

  Жодна дитина не заслуговує проживати своє дитинство у час війни. Разом з тим, війна стала нашою реальністю і у руках дорослих –  зробити все можливе, щоб навіть у цей… Читати далі »

Літописи громад пишемо разом

Сьогодні спостерігаємо новий сплеск цікавості до історичної тематики. Знання історії, культури, традицій — є запорукою стійкості народу і майбутньої Перемоги України. Війна змушує переосмислювати історичні події. Ми відчуваємо особливу важливість… Читати далі »