Місячний архів: Березень 2022

Публічні бібліотеки в реаліях війни

Продовжуємо збирати, розповсюджувати та зберігати практики наших колег у їх протистоянні орді:  Благодійні та волонтерські проєкти бібліотек :    Більшість головних бібліотек громад Вінниччини стали центрами плетіння маскувальних сіток серед… Читати далі »

Трудові відносини в умовах військового стану

!!    Указом Президента України від 24.04.2022 за №64/2022 в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Згідно з пунктом 3… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 15

Біль і горе України – МАРІУПОЛЬ! Маріуполь дев’яту добу знаходиться під безперервними обстрілами реактивною артилерією всіх калібрів, мінометним вогнем та авіабомбами, а кількість жертв наразі підрахувати неможливо, адже кількість людей,… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 14

   Після вторгнення російської армії народ України переконався, що це не війна армій, а війна російських орків проти українського народу. Застосовуючи вибухову зброю з широкою зоною ураження, обстріли з важкої… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 13

🤛 Боремо #інфотерор разом! ВАЖЛИВО‼️! Українців закликають не писати в соцмережі про час і місце вибухів та не допомагати агресору!   В УДО пояснюють, що розповсюджуючи інформацію про вибухи, українці можуть у… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 12

На жаль, але в умовах війни потребує розповсюдження і така інформація: міни, розтяжки, нерозірвані снаряди – все те, з чим можуть зіткнутися звичайні люди, а особливо діти! Намагаємось попередити підриви… Читати далі »

Публічні бібліотеки в реаліях війни

Мобілізаційно-волонтерський бум накрив бібліотеки:     З перших днів вторгнення росії в Україну на “бойовому” посту Тетяна Кущук,  директор Бердичівської МЦБС. Її виступи на “Радіо бердичівлян” заряджають містян вірою та надією в самих… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 11

11 день війни. Ворог бомбить житлові будинки, лікарні, поліклініки, розстрілюють швидкі, виводять з ладу медичну інфраструктуру і постачання. Маємо велику кількість жертв і поранених… У той же час нікуди не… Читати далі »

Ми сильні! Вартуємо інформаційний простір: день 10 (ч.2)

З початком війни Росії проти України десятки українських жінок змушені були народжувати у бомбосховищах. Водночас життя продовжується. Навіть під ворожим обстрілом народжуються нові українці. . З початку війни з Росією… Читати далі »