Місячний архів: Січень 2018

Прес-клуб: факти, довіра, доступність

Бібліотекарі Київської області  об’єдналися заради участі у заході стратегічного значення «Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації», який відбувся 30 січня 2018 р. у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого. Ініціаторами… Читати далі »

#краща_сільська_бібліотека

Громадська організація «Рівненське обласне відділення УБА» оголошує старт конкурсу-огляду для сільських бібліотек об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Мета – виявлення зміни середовища сільських бібліотек області для підвищення комфортності бібліотечного обслуговування… Читати далі »

Майбутнє за кластерними ініціативами

Бурхливий розвиток кластерних ініціатив в різних напрямках діяльності почався ще з 80-х років минулого століття, а сьогодні цей механізм визнаний одним з найбільш ефективних – він успішно апробований як інструмент… Читати далі »

Робота піар-клубів бібліотек в умовах децентралізації

Видання «Робота піар-клубів бібліотек в умовах децентралізації» розглядає діяльність бібліотек, спрямовану на інформування про процес децентралізації в Україні. Методичний матеріал складається з алгоритму створення піар-клубу бібліотеки та рекомендацій щодо його… Читати далі »

Чому естонський e-governance став історією успіху (Сергій Сидоренко)

Наша країна не перша проводить адмінреформу та масштабне об’єднання громад. Проблеми, які нас лякають, так само були актуальні для Естонії, а способи їх вирішення цілком можуть спрацювати в Україні. Примітно,… Читати далі »

«Якщо є бажання втілити у життя щось хороше, і є кілька осіб, здатних працювати разом, щоб це хороше реалізувати, – задум стає реальністю» (Лілія Атнажева)

Перспективним шляхом розвитку об’єднаних територіальних громад експерти вважають проектну діяльність. Стратегічно-проектні компетентності сьогодні є дуже важливими як для управлінців органів місцевого самоврядування, так і фахівців бюджетної сфери. Проекти пишуть задля… Читати далі »

Ідеї, які, крім функціональної, матимуть емоційну цінність

Серед неймовірної кількості інформації, яка акумулюється навколо тематики децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, їх стратегічних програм розвитку тощо трапляються цікаві ініціативи, що безперечно можуть бути підтримані бібліотеками в таких громадах…. Читати далі »

Отримати знання, щоб розвивати громаду

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує набір на тренінг “Громадянська освіта для жінок” в рамках проекту “Залучення через освіту”. До участі запрошуються працівниці закладів культури з усіх регіонів України, які мають бажання… Читати далі »