Місячний архів: Вересень 2022

Бібліотечний марафон: програма

ПРОГРАМА  10.30–11.00 ВІДКРИТТЯ ЗАХОДУ Модератор Т. І. Вилегжаніна   11.00–12.00 РОСІЙСЬКА ЗБРОЙНА АГРЕСІЯ І БІБЛІОТЕКИ. НЕСКОРЕНІ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ Модератори: Наталія Розколупа, Валентина Здановська Підсумки другого етапу дослідження «Публічні бібліотеки в умовах… Читати далі »

Всеукраїнський день бібліотек 2022

Цьогоріч ми готуємося відзначати Всеукраїнський день бібліотек у важкий та визначальний час для долі нашої держави. Безпідставна збройна агресія принесла на нашу землю горе, біль, великі втрати, але водночас об’єднала… Читати далі »

Проєкт «Ukraine Now. Візія майбутнього»

Україна є джерелом натхнення для усього вільного світу Френсіс Фукуяма   Осмислити минуле, теперішнє і засвоїти уроки. Окреслити шлях до омріяного мирного майбутнього. Так, нам потрібно докладати чимало зусиль щоб… Читати далі »

Коли лялька надихає…

   Нарешті методистам НМВ НБУ ім. Ярослава Мудрого вдалось відвідати Ірпінську міську публічну бібліотеку ім. Максима Рильського. Поїздка подарувала не тільки практичну користь, а й незабутні враження, частиною з яких… Читати далі »

Що робити із застарілою літературою у бібліотеці: практичне рішення

Війна триває. Війна кривава і жорстока, несправедлива і безжалісна, війна світоглядів і війна культур. Україна – європейська держава, а отже – ми не палимо книжки. Як у будь-якому демократичному суспільстві… Читати далі »