Архів: Житомирська область

Курси вивчення іноземних мов в публічних бібліотеках України

   Публічні бібліотеки є ідеальним місцем для тих, хто прагне вивчати іноземні мови. Вони пропонують доступ до різноманітних ресурсів, створюють дружнє середовище та забезпечують кваліфікованих викладачів для допомоги в опануванні… Читати далі »

Молодіжні простори в публічних бібліотеках України

Українські публічні бібліотеки активно розвивають молодіжні простори як частину своєї діяльності, орієнтованої на молодь. Це особливо важливо в умовах війни, коли відчувається невпевненість у майбутньому та  великий запит молоді на… Читати далі »

Публічні бібліотеки об’єднують однодумців. Частина 2.

Продовження. Початок тут 3. Фітнес клуби: Групи, що займаються спортом разом, такі як йога, аеробіка, танці, фітнес-тренування тощо. Рівненська обласна бібліотека щонеділі у відділі мистецтв запрошує всіх, хто любить і… Читати далі »

Популяризація читання в бібліотеках України (ч. 2)

Цікавим інструментом для популяризації читання є проведення літературних зустрічей з письменниками, запрошення авторів для читання своїх творів та обговорення їх з читачами. У День української писемності та мови в Хмельницька… Читати далі »

Бібліотеки для ЗСУ

У час  відкритої російської агресії проти України українські бібліотеки активно долучаються до волонтерських проєктів на підтримку Збройних Сил України (ЗСУ) та військових, які відстоюють  територіальну цілісність країни, дарують нам можливість… Читати далі »

Неформальна освіта в бібліотеці (ч.2.)

Інтерактивні виставки: Виставки, які пропонують інтерактивні можливості вивчення інформації, наприклад, про науку, історію чи природу. Так, Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва представила Інтерактивну виставку до Всесвітнього дня ментального… Читати далі »

Неформальна освіта в бібліотеці (ч.1.)

   Неформальна освіта в бібліотеці – це процес набуття знань, навичок і досвіду за межами стандартної формальної освіти, який відбувається через різноманітні навчальні активності, які бібліотеки організовують для своїх користувачів…. Читати далі »

Створення безбар’єрного середовища  в бібліотеці

   Питання безбар’єрності в Україні важливе і актуальне. Безбар’єрність означає забезпечення рівних можливостей та доступу для всіх, незалежно від їхнього фізичного, інтелектуального, психологічного стану. Важливо створити умови, в яких люди… Читати далі »

Бібліотечні проєкти під час війни (ч. 2)

 Бібліотечні проєкти, спрямовані на підтримки української армії та ВПО. Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова працює як волонтерський хаб:  допомагає переселенцям та армії. Окрім розмовного клубу,  діє імпровізована… Читати далі »

Інклюзія в бібліотеці

Інклюзія є однією із складових забезпечення безбар’єрного доступу кожної людини до академічного суспільного життя, зокрема до  бібліотеки, інформації книги та читання. Бібліотеки вирішують питання інклюзії шляхом співпраці з державними органами… Читати далі »