SOS! Гончарівка потребує допомоги

 
Нещодавно у дописі від 15 Листопада, 2022  мова йшла про пожертви на відбудову наших бібліотек. Сьогодні допомоги потребує Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім.О.Гончара.
 
Гончарівка, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім.О.Гончара, – одна із найкращих бібліотек України. Так вона виглядає сьогодні.
 
 
 
Говорить Надія Коротун, директор Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім.О.Гончара:
 
📚“SOS !!! Сумно і боляче дивитись на ці світлини , які я демонструю нижче ! Серце не хоче сприймати , а очі бачити ! Це сталося 19 листопада вранці. Такий вигляд має наша обласна бібліотека зараз. Друзі! Прошу допомоги у представників органів влади всіх рівнів. Ми самі не справимось! Пошкоджено близько тисячі кв.метрів скла віконних блоків!!! Лише зі сторони Дніпра пошкоджено 88 вікон !!! Попереду дощі, сніг, вітер! Це загроза для фондів, меблів, техніки , паркетної підлоги ! SOS!!! Ми чекаємо на допомогу! Віримо, що з такою бідою ми зможемо справитись, але разом з вами – владою, колективом, друзями і небайдужими громадянами! Потрібен матеріал OSB , вологостійкий, товщиною не менше 15 мм і досвідчені фахівці – висотники! Зараз це – наша загальна справа СПАСТИ ГОНЧАРІВКУ !!!”
Українська бібліотечна асоціація приєднується до цього заклику, адже ми всі так чекали звільнення Херсона, ми вболівали і підтримували наших колег, переживали за долю прекрасних херсонських бібліотек.
 
🔻Ми знаємо, що окупантами викрадено з бібліотеки дуже цінні фонди.
А тепер ще й пошкоджено більше 1000 метрів вікон.
 
🤗Допоможемо!
 
🔻Реквізити, щоб перерахувати кошти:
Громадська організація “Херсонське обласне бібліотечне товариство” код ЄДРПОУ 14114753 р/р UA213223130000026004000008630 АТ “Укрексімбанк”
З поміткою благодійний внесок на відновлення будівлі Херсонської бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)