Національний тиждень читання 2023

Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія” з 4  до 10 грудня 2023 року  Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію “Національний тиждень читання”. Мета цієї акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

Її цьогорічне гасло — “Бути своїми”, що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, котрі подібні виклики часу вже пройшли.

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою Акції УІК хоче привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути українців відвідати бібліотеку чи книгарню.

З Планом заходів можна ознайомитись тут .

Бібліотеки запрошують долучитися до реалізації Акції.

Для цього потрібно :

– на сторінках у соціальних мережах розмістити інформацію про Акцію; 

– організувати відповідні заходи, наприклад, обговорення літературних творів, читання вголос, вікторини, читацькі клуби, зустрічі з письменниками, квести тощо. Деякі заходи, за бажанням організаторів, можуть бути присвячені 130-річчю Миколи Хвильового, чия постать є центральною у проведенні тижня читання у 2023 році;

-поділитися фотозвітами проведених заходів і розмістити їх на сторінках у соціальних мережах, використавши хештеги  #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Матеріали для оформлення (завантажити)

Впевнені, що і цьогоріч українські бібліотеки здивують  своїми заходами,  зорієнтовані на різні смаки і читацькі вподобання.

Хочеться вірити, що настане час і українська книга стане присутньою в особистісному житті кожного громадянина України.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)