«Янголи перемоги»

З перших днів війни українські благодійники та волонтери стали пліч о пліч, щоб допомагати у захисті нашої держави. Допомагати як громадам та мешканцям, які цього потребували; переселенцям, які за кілька годин вимушені були змінити місце проживання, так і нашим воїнам ЗСУ, іншим силовикам, територіальній обороні, усім, хто потребував цієї допомоги.

Ми часто чуємо від людей, що ті, хто допоміг, вивіз, врятував, подав руку допомоги в складний час є «янголами». Усі ці люди по всій Україні є тими янголами, хто допомагаючи щодня в великих та менших справах пришвидшують нашу перемогу. Вони демонструють не лише спільну нездоланну волю до перемоги, небайдужі до чужої біди, а й мають усі велике, добре та щире серце.

Але волонтери та благодійники теж люди і часто самі потребують підтримки. Вже сьогодні відомо про численні втрати і в цій частині активного українського суспільства. ВБО «Асоціація благодійників України», команда якої упродовж 15-ти років ініціює проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна», де відзначає найкращі благодійні та волонтерські ініціативи запроваджує проєкт «Янголи перемоги» #янголи_перемоги. Проєкт про тих людей, хто творіть щодня маленькі перемоги заради великої, спільної Української Перемоги.

У проєкті «Янголи перемоги»  прагнуть зібрати інформацію про волонтерів та благодійників, які загинули або були поранені під час російсько-української війни.  У подальшому планується відзначити цих людей та організувати допомогу їм та родинам.

Команда «Асоціації благодійників України» просить відповідну інформацію про діяльність Героїв: волонтерів та благодійників:

1) надсилати на електронну пошту Асоціації благодійників України vbo.abu@gmail.com Просимо зазначати: імена волонтерів та благодійників, діяльність, регіон, контакти для зв’язку.

2) або заповнити відповідну Гугл форму

Джерело: порталі ГУРТ

 Наближаємо Україну до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optionally add an image (JPEG only)