В Україні встановлюється “жовтий рівень” епідеміологічної небезпеки через COVID-19

З 23 вересня в Україні встановлюється “жовтий рівень” епідеміологічної небезпеки через COVID-19.

МКІП повідомляє:
Кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог та обмежень.
  В “жовтій” зоні слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, при цьому забороняється:
Ο  проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території,
Ο  з наповненістю кінозалів або залів інших закладів культури понад 2/3 місць (при схемі розміщення “2 заповнені ряди – 1 порожній”) або понад 50 % місць (при розміщенні у шаховому порядку),
Ο  обмеження по часу роботи закладів відсутні.

Аби карантинні умови жовтого й наступних рівнів нас не обмежували — слід вакцинуватись!

Якщо заклади культури хочуть працювати на повну – мають обслуговувати виключно вакцинованих, хоча б 1 дозою, або тих, хто має чинні довідки про тестування. При цьому треба мати мінімум 80% працівників також вакцинованих хоча б 1 дозою або з чинними негативними результатами тестів.

Для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану сімейним лікарем.

Також тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури чи будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)