Кошти інтернет-субвенції розподілено !

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. Сьогодні Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проекту “Інтернет-субвенція”.

Проект матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Тепер громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді.

Тут також можна подивитися перелік громад та сіл, кількість соцзакладів, які отримають підключення до інтернету, суми фінансування та усі ключові КРІ. Можна також перевірити свою громаду.

За рахунок коштів субвенції та за умови ефективних закупівель на рівні громад до оптичного інтернету буде вперше підключено 3652 сіл, у яких понад 11 тисяч соцоб’єктів. Серед них  – 2189  бібліотек, 2,9 тисячі будинків культури, сільських клубів.

Крім того, для кожного з них за рахунок субвенції буде забезпечене покриття Wi-Fi-мережею. Так, кожен із відвідувачів зможе скористатися швидкісним інтернетом. Важливо: соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

Також, Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією SUPPORT.UA. В межах співпраці фахівці SUPPORT.UA. надають безкоштовні консультації усім бібліотекарям України, які беруть участь у проєкті Дія.Цифрова освіта щодо питань, пов’язаних з користуванням технікою: комп’ютерами, планшетами, смартфонами тощо.

Наразі планується проведення вебінару для бібліотек від компанії SUPPORT.UA щодо технічної підтримки різних технічних пристроїв, програм та мобільних застосунків.
Щоб краще організувати вебінар  УБА просить вказати кілька питань, на які  бібліотекарі хочуть отримати відповіді . Бажано зазначити проблеми, з якими стикаються фахівці під час користування комп’ютерами, планшетами, смартфонами тощо.

З 2014 року компанія надає сервіси розширеної гарантії, що дозволяють клієнтам користуватися технікою не один рік.

Вже 5 років поспіль Support.ua кращі в категорії сервісу налаштувань та ремонту техніки за версією рейтингу «Українська народна премія»

УБА просить заповнити форму та поставити питання  до 26.06.2021:

https://forms.gle/qotFHZNJQftqDoVS6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)