Онлайн-активності або Шанс стати зіркою!

Серед порад щодо читання зустріла таку настанову: «З дітьми читайте емоційно, отримуючи при цьому задоволення від самого процесу читання. Будьте в певному сенсі актором (згадайте про нереалізовані мрії стати «зіркою екрана»!)».
І хоч, у конкретному випадку це стосувалося батьків, – бібліотекарі активно застосовують їх у практиці.
Фото-картинка Перенестися у дитинство виявляється можна завдяки прочитанню класичної казки «Ріпка». Дуже позитивний приклад такого дійства ми побачили на творчому прикладі Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади (Сумська область).
До Дня захисту дітей працівники Чернеччинського сільського будинку культури та бібліотекарі КЗ “Публічна бібліотека Чернеччинської сільської ради” підготували дитячу виставу за мотивами казки “Ріпка”.
1 червня відбулася прем’єра вистави у групі Культурне життя Чернеччинської ОТГ 

Нарешті! 🙆Довгоочікувана прем'єра вистави за мотивами казки "Ріпка"! 🍈У головних ролях: працівники та аматори Чернеччинського СБК, бібліотекарі КЗ "Публічна бібліотека Чернеччинського сільської ради". Приємного перегляду! 🤩🍿🥤💻#ВКТМтСЧернеччина#ЧернеччинаОТГ

Опубліковано Ксенією Ксюхиною Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Працівники культури будучи навіть в умовах карантину не змогли пройти повз свято, яке зазвичай розпочинає літо.
Таку ж ідею реалізували фахівці Зимноводівської громади (Пустомитівського району, Львівської області). Вони підготували сюрприз і представили давно відому казку «Ріпка», переосмислену на сучасний лад.

До Міжнародного дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники культури Зимноводівської громади підготували сюрприз. Пропонуємо переглянути у їхньому виконанні давно відому казку «Ріпка», переосмислену на сучасний лад. Бажаємо гарного настрою та позитивних емоцій!

Опубліковано Зимноводівська сільська рада об'єднаної територіальної громади Субота, 30 травня 2020 р.

Обидва продукти гарантують глядачам гарний настрій і позитивні емоції. Важлива співпраця усіх закладів культури.
Мораль проста – публічна бібліотека пропагує загальнолюдські цінності, зосереджуючи значну увагу на проблемах сім’ї, пошуках шляхів співробітництва з родинами, вдосконаленні виховних можливостей батьків. Хоча, до такої співпраці мають бути готові як бібліотеки та інші соціальні інститути, так і родини.
Якщо у когось виникає питання, як перетворити бібліотеку у центр місцевої громади – заклад, невимушена атмосфера якого сприяла б залученню до читання малечі, задоволенню спільних родинних інтересів, то як варіант відповіді – робота вищезазначених ОТГ.
Саме життя вимагає від нас віртуальної доступності. Разом з тим, веб-ініціативи наших колег про які ми розповіли, мають можливість стати якісними складовими бібліотечного віртуального простору. Їх слід розвивати і надалі.
І наостанок «Ріпка» від OT VINTA – рівненського гурту, одного з лідерів української рокабілі-сцени.

OT VINTA – Ріпка

OT VINTA – Ріпка #українськамузика #new"Дорогенькі наші дітлахи! Зі святом! Ростіть здоровенькі та щасливенькі!" – привітали усіх із Днем захисту дітей музиканти.Більше української музики: https://notatky.com.ua/ua-muzyka/

Опубліковано Українські кліпи Понеділок, 1 червня 2020 р.

Матеріал підготовлено гол. бібліотекарем НМВ – Кравченко С.М.

КОМЕНТАРІ:

  1. Олена шматько

    Дякую, колеги за те, що мониторити в соцмережах сторінки бібліотечної Львівщини і поширюєте досвід на своїх віртуальних платформах.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optionally add an image (JPEG only)