«Бібліотека для тебе – Library for you»

ВГО Українська бібліотечна асоціація офіційно запустила бібліотечний онлайн-сервіс, над яким  працювали майже 2 роки – Путівник бібліотеками України, що наразі вміщує найбільшу базу бібліотек України – понад 16 000 бібліотек.
Сервіс доступний за посиланням – https://lib4you.org.ua/
Якщо на вашому пристрої увімкнена функція визначення місця розташування, то перейшовши у вкладку “Знайти бібліотеку”, сервіс підтягне бібліотеки, що знаходяться у Вашому населеному пункті.
Для чого цей сервіс: онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе – Library for you» (веб та мобільна версія) орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.
Інформація про бібліотеки для сервісу взята із електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМАР). Якщо бібліотека не оновлювала контактну інформацію в цій системі протягом останніх двох років, то інформація про бібліотеку може бути не актуальною. Але після того як кожна бібліотека перевірить дані про свою бібліотеку, внесе зміни та додасть нову інформацію, сервіс стане всі більш повним та вміщуватиме найактуальнішу інформацію.
УБА опублікувало базову версію сервісу, наступного місяця буде додано функціонал визначення найближчої бібліотеки щодо місця знаходження користувача.
Ось, що сервіс дозволяє робити вже сьогодні:
Можливості для бібліотекарів:
• Знайти свою бібліотеку та перевірити достовірність інформації – якщо щось не вірно вказано, натисніть кнопку “Знайшли помилку – напишіть”
• Знайти свою бібліотеку та додати інформацію, якої не вистачає, а саме: опис послуг бібліотеки, години роботи, фотографії та іншу контактну інформацію – натисніть кнопку “Додати інформацію” на сторінці відповідної бібліотеки
• Додати свою бібліотеку, якщо Ви її не знайшли – натисніть кнопку “Я не бачу своєї бібліотеки”
• Подати новину про оновлену бібліотеку чи інноваційний сервіс – напишіть на електронну адресу lib4you.ua@gmail.com чи сторінку проекту у ФБ
Можливості для користувачів:
• обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті
• обрати тип та вид бібліотеки, наприклад “дитяча”, “університетська бібліотека” або “технічна”
• обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу
• обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами
• обрати інклюзивну бібліотеку
І звісно Велика вдячність партнерам та індивідуальним членам УБА, які підтримали створення цього сервісу.
УБА запрошує тестувати, користуватись та радити сервіс вашим користувачам!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optionally add an image (JPEG only)