Інклюзивність та ґендерна рівність

Вразливі групи людей частіше за інших страждають від виключеності з суспільства. До таких груп належать люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, національні меншини, батьки, які самостійно виховують дітей, представники ЛГБТК+ спільноти, жінки, літні люди та інші українці. Це велика частина суспільства, яка потребує видимості та представленості на різних рівнях, зокрема в медіа, інформаційних кампаніях, державних комунікаціях та ініціативах.

На Дія.Освіта вийшов серіал про ґендерну рівність та соціальну інклюзію у комунікаціях.

Серед спікерок та спікерів освітнього серіалу телеведуча і журналістка Яна Брензей, громадська діячка Уляна Пчолкіна, журналіст і науковець Артем Захарченко, юристка та письменниця Лариса Денисенко, експерт з різноманіття та інклюзії Тимур Левчук, народна депутатка Інна Совсун та інші.

Курс включає 12 відеосерій та відеосимулятор. Кожна серія присвячена окремій темі інклюзивності та ґендерної рівності. Кожен з епізодів надає практичні поради щодо інтеграції ґендної рівності та соціальної інклюзії в комунікації для урядових організацій, медіа, рекламних агенцій.

Після перегляду серіалу ви:

  • навчитеся комунікувати мовою безбар’єрності та інклюзивності
  • зробите інклюзивність та рівність частиною комунікації
  • розширите свою аудиторію комунікації
  • зможете підсвічувати та робити видими проблеми та чутливі питання представників різних груп населення.

Онлайн-серіал розроблено Міністерством культури та стратегічних комунікацій України з метою посилення ґендерної рівності та соціальної інклюзії в урядових комунікаціях. Технічна та фінансова допомога зі створення онлайн-серіалу та матеріалів надана за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди, висловлені в цьому серіалі та матеріалах, не обов’язково відображають погляди USAID або уряду США.

Курс також включає практичні приклади урядових комунікацій, успішні кейси з медіа, а також додаткові матеріали, які стануть в нагоді всім, хто працює з медіа, у сфері комунікацій, а також людям, які цікавляться темою та хочуть навчитися правилам чутливої комунікації.

Серіал доступний за посиланням.

«Війна робить вразливі групи ще вразливішими: осіб з інвалідністю, людей похилого віку, інші маломобільні групи, які проживають поблизу та у районах бойових дій; внутрішньо переміщених осіб. Висвітлення та комунікація цих процесів — критично важлива», — Людмила Василенко, експертка з гендерних питань та зовнішня експертка МКСК.

Джерело інформації тут 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)