![](https://oth.nlu.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/сторіс-150x150.jpg)
Завдяки участі в акції усі охочі змогли здійснити уявну мандрівку від себе сьогоднішніх до себе ще зовсім юних і пригадати, з чого почався їх шлях у бібліотечну професію, чи був це усвідомлений вибір ще зі старших класів школи або ж довелося спробувати себе в різних сферах, перш ніж зрозуміти, що бібліотекарство – це справа життя.
Ми дуже тішимося, що акція «Story про вибір» знайшла відгук серед бібліотекарів, і вдячні всім, хто написав та надіслав нам свою особисту історію про один із найважливіших виборів у житті.
Усі ці історії ми зібрали в збірку «34 Stories про вибір». Електронне видання адресовано бібліотечним фахівцям, користувачам бібліотек, працівникам закладів культури, освіти, студентам, а також учням загальноосвітніх шкіл, які нині обирають свою майбутню професію.
Також збірка доступна у електронній бібліотеці “Культура України”.
Головний бібліотекар НМВ
НБУ імені Ярослава Мудрого
Валентина Здановська