Захистити колективи

Міністерство охорони здоров’я України через Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України повідомило, що компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення проти COVID-19.

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації до колективу можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. Організовані колективи повинні заздалегідь призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації.

Для проведення щеплення керівництву колективу потрібно скласти поіменні списки працівників, охочих вакцинуватися. Таких людей має бути не менше 50. Проте потрібно врахувати, що одна мобільна бригада може зробити близько 100 щеплень за день.

Щеплення організованих колективів відбуватиметься лише за наявності достатньої кількості вакцини та відповідно до етапів вакцинації. Дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини.

Після отримання заявки, коли наступить час вакцинації колективу, регіональний координатор із вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

Керівництво організованого колективу мусить забезпечити необхідні умови:

1) приміщення для вакцинації, яке повинно:

  • бути заздалегідь підготовленим, гігієнічно чистим, добре освітленим;
  • бути відділеним від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів із робочими місцями;
  • мати вентиляцію для постачання свіжого повітря (припливна вентиляція, вікно тощо);
  • мати достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше трьох осіб;
  • бути обладнаним кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади;
  • мати столик, що може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців;
  • мати доступ до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), диспенсер із спиртовмісним антисептиком та дезінфектант для оброблення столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення;
  • мати доступ до інтернету (WiFi);

2) приміщення для медичного спостереження протягом 30 хвилин після щеплень, яке може вмістити 5–10 осіб;

3) під час проведення вакцинації необхідно використовувати засоби індивідуального захисту – маски, які закриватимуть рот та ніс (по одній на кожного працівника на кожні дві години).

Якщо охочих щепитися в організованому колективі менше ніж 50, у Міністерстві охорони здоров’я радять їм записатися до листа очікування вакцинації індивідуально на сайті або в мобільному додатку «Дія» чи за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)