Немає Коментарів до

Державна установа «Український інститут книги» оголошує на 2025 рік про організацію та проведення другого у цьому році мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання (далі – конкурс).

Що учасникам важливо знати про конкурс?

  1. Юридичні особи всіх форм власності та фізичні особи-підприємці, зареєстровані в Україні (далі – учасники) подають заявку на участь у конкурсі в електронній (завірені копії документів) та паперовій формах, складену українською мовою та підписану керівником організації учасника або особою, уповноваженою на це статутними документами, довіреністю, законом або іншими актами законодавства (з наданням копій підтверджуючих документів).
  2. Разом з документами учасник додає до заявки окремим файлом презентацію проєкту у форматі PowerPoint до 7 слайдів (коротка інформація про проєкт, що доводить його важливість: обґрунтування доцільності проєкту та його ефективності). 
  3. Синопсис в електронному вигляді не повинен перевищувати 1500 знаків із пробілами.
  4. Заявки та документи (у паперовій та електронній формах) приймаються з 12 травня до 22 травня 2025 року (до 15:00).
  5. Учасник може подати заявку на один культурно-мистецький проєкт.

Про орієнтовні строки та етапи проведення конкурсу (після завершення приймання заявок з документами) читатйте на офіційному сайті Інституту.

Зверніть увагу, що пріоритетними тематичними напрямами конкурсу є:

  • Як говорити з дітьми про війну і травму?
  • Популяризація української літератури та корінних народів України, різних жанрів для різних вікових категорій української та іноземної аудиторії.
  • Створення тренду читання як дозвілля, читання для навчання, розвитку критичного та аналітичного мислення, вміння пояснювати власну думку для досягнення професійного розвитку і соціальної адаптації як неодмінної передумови досягнення успіху в житті, для підтримки ментального здоров’я.
  • Деколонізація у сфері української літератури та бібліотечної справи.
  • Формування сучасних практик, що можуть бути використані для популяризації читання серед дітей та підлітків, батьків, зокрема практики раннього читання дітям серед майбутніх батьків.

Проєкти мають бути виконані до 17 листопада 2025 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)