Увага! Важливий документ! Долучайтеся до обговорення!

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 72»

Проєкт постанови розроблено з метою приведення Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні у відповідність до вимог законодавства, у тому числі яке визначає правові засади формування та застосування державних соціальних стандартів і нормативів, порядок вирішення деяких питань адміністративно-територіального устрою України, а також зміст правового режиму воєнного стану.

Зауваження і пропозиції до проекту постанови приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту постанови – головний спеціаліст відділу формування державної політики Департаменту креативних індустрій та культурних послуг Нестеренко Наталія Вікторівна, електронна пошта: nesterenko@mkip.gov.ua.

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 72»

Порівняльна таблиця до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 72»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optionally add an image (JPEG only)