«Час є основним обмежувачем людської діяльності і впливає абсолютно на все, − вважає Джефф Сазерленд, автор інноваційного методу управління проектами, який у світі знаний як SCRUM, – від нашої працездатності до тривалості виконання проектів та рівня успішності. Подумайте про багато проектів, над якими працюєте ви. Переконані, що ви рідко отримуєте на них відгуки до самого завершення – а на це можуть піти місяці та навіть роки. Ви можете місяцями рухатись у зовсім неправильному напрямку і не підозрювати про це. Це забирає величезні шматки вашого життя, які не закінчуються нічим.»
Тож, рекомендують експерти, якщо ви орієнтуєтесь на багатофункціональність команди, беріться за правильний важіль. Команда повинна мати всі потрібні вміння та навички для виконання проекту.
Як зрозуміти, що ідея проекту варта реалізації? Застосування яких інструментів допоможе вам краще відчувати потреби цільової аудиторії? Які підходи стануть більш результативніші при організації команди? Про все це можна дізнатись пройшовши онлайн-курс «Проектний менеджмент в культурі», що розроблено у партнерстві з «British Council» та ресурсом «Культура та Креативність».
На вас чекають 6 лекцій по 22 хвилини кожна від менеджерів проектів у сфері культури та креативних індустрій – Ганни Карнаух та Ірини Прокоф’євої.
Пройти його можна безкоштовно тут.
А ще на порталі програми «Culture Bridges» представлені наступні курси:
- Написання проектних заявок ;
- Культурна стратегія ;
- Адвокація ;
- Фінанси для креативних організацій ;
- Стратегія фандрейзингу ;
- Стратегічне планування ;
- Маркетинг ;
- Створення цінності в креативній економіці ;
- Партнерство та фандрейзинг ;
- Культурна журналістика ;
- Медіа-пітчинг ;
- Сучасні цифрові комунікації ;
- Комунікації ;
- Культура та креативність
Усі разом знають усе. Комунікаційне насичення прискорює роботу. Дійте! Це означає волю, мотивацію та рішучість зробити перший крок до реалізації ІДЕЇ.
Pingback: Вчимось дистанційно – Публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади