Містки громадської активності

Проект «Містки громадської активності» (www.bridges.org.ua), фінансується Європейським Союзом та впроваджується Центром культурного менеджменту (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм»  (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією   (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).
Це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах.

Цільовою групою проекту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок. Проект діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам  з Дніпровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей.
Проект включає обміни досвідом, промоцію нових зв’язків і синергій,  розвиток підприємництва, соціально-економічний розвиток, координацію з існуючими ініціативами та співпрацю з широким колом зацікавлених сторін, субгрантинг.
Ключовими складовими проекту є :

 • Програма національних обмінів для громадських активістів, внутрішньо переміщених осіб та  людей з особливими потребами. В рамках вже діючої Програми буде надано 500 міні-грантів.
 • Семінари з картування громад для громадських організацій дванадцяти містечок України, яких відібрано через відкритий конкурс у серпні 2016 року.
 • Картування ресурсів дванадцяти містечок у співпраці з місцевими громадами на базі місцевих бібліотек. Підготовлено і видано відповідний посібник з картування громад.
 • Семінари з лідерства для внутрішньо переміщених осіб, які розпочнуться у листопаді 2016 року.
 • Семінари з культурних і креативних індустрій для внутрішньо переміщених осіб, які розпочнуться у жовтні 2016 року.
 • Чотири інвестиційні ярмарки з культурних і креативних індустрій у Дніпрі, про які детальніше можна дізнатися на окремому сайті.
 • Національна кампанія солідарності з людьми, що постраждали від війни на сході України. Кампанія орієнтуватиметься на формування культури солідарності в українському суспільстві і не обмежуватиметься лише пропагандистською діяльністю.
  Проект «Містки громадської активності» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Проект співфінансується Польсько-Американським фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

   Детальніше тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optionally add an image (JPEG only)