Немає Коментарів до

У рамках нового проекту Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого «Публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади», розпочинає свою роботу однойменний блог.
Ключове завдання блогу як простої та відкритої платформи – у створенні можливості для взаємозбагачення бібліотек ОТГ через обмін найкращими практиками та сприяння якісним змінам у бібліотечній сфері України.
Ми знаємо, що бібліотеки сприяють соціальному діалогу і примиренню. Вони здатні позитивно впливати на формування культурного середовища в громаді, а отже – і національного культурного простору. Проте, через брак комунікації, існує гостра необхідність донесення цих тез до ширшого кола людей: як жителів територіальних громад, так і місцевих органів, що опікуються їхнім розвитком. Переконані, що стан публічних бібліотек як соціальних інститутів згуртування територіальних громад є своєрідним індикатором зрілості останніх.
Маємо надію, що спільними зусиллями, завдяки комунікації та об’єднанню досвіду бібліотек ми здійснюватимемо позитивний внесок до процесу їх функціонування в умовах формування ОТГ та створюватимемо можливості для кращого майбутнього територіальних громад.
Ми запрошуємо до співпраці усю бібліотечну спільноту, представників органів місцевого самоврядування, особливо тих, хто опікується питаннями розвитку культури, освіти, соціальної сфери ОТГ, а також – громадські об’єднання та усіх, хто вболіває за майбутнє бібліотек, своїх громад та України в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optionally add an image (JPEG only)